Wel-zijn in Feijenoord

Wel-zijn in Feijenoord

Stichting Humanitas is verantwoordelijk voor de uitvoering van de welzijnsopdracht in Rotterdam Feijenoord. Heb je een vraag of idee? Bel of mail met onze mensen in de wijk! Je kunt ook altijd bij ons binnenlopen in de Huizen van de Wijk. En wil je meteen goed geholpen worden, kom dan langs op een van de info-pleinen.

Klik hier voor meer informatie over de infopleinen.

 

 

10 november 2018: Dag van de Mantelzorg. Lees er alles over in de flyer:


Klik om de flyer te openen
 

Vreewijk
Bart van Bokhoven bvanbokhoven@stichtinghumanitas.nl 06 -33 42 40 64 – Wijkondersteuner
Sylvia Alpay salpay@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 23 09 53 – Wijkregisseur
Nicolet Langeveld nlangeveld@stichtinghumanitas.nl 06 – 19 00 55 87 – Coördinator Huis van de Wijk De Brink

Hillesluis
Filiz Islekter Fislekter@stichtinghumanitas.nl 06 – 13 55 21 75 – Wijkregisseur
Said Aharchaou Saharchaou@stichtinghumanitas.nl 06 – 53 19 61 73 – Wijkondersteuner
Kübra Zehra Kasikci kkasikci@stichtinghumanitas.nl 06 – 10 50 48 42 – Wijkondersteuner
Murat Atmani Matmani@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 03 06 83 – Coördinator Huis van de Wijk Slaghekbuurt en Riederkwartier
Leo van der Velden lvandervelden@stichtinghumanitas.nl 0619622153 – Coördinator Huis van de Wijk Ravennest

Bloemhof
Hammadi Ajmidar Hajmidar@stichtinghumanitas.nl 06 – 53 19 60 23 – Wijkregisseur
Frederique de Rooij fderooij@stichtinghumanitas.nl 06 – 33 36 92 87 – Wijkondersteuner
Mariejan de Vrij Mdevrij@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 95 92 87 – Coördinator Huis van de Wijk Irene
Gina Schooneveld gschooneveld@stichtinghumanitas.nl 06 – 16 71 68 59 – Coördinator Huis van de Wijk Oleander
Mohamed El Koubai Melkoubai@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 03 03 71 – Wijkondersteuner – Speelwinkel

Feijenoord
Adelina Carty acarty@stichtinghumanitas.nl 06 – 22 50 82 99 – Coördinator Huis van de Wijk De Dam
Jurgen Elias jelias@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 52 24 76 – Wijkregisseur
Samantha Rodrigues srodrigues@stichtinghumanitas.nl 06 – 13 45 36 81 – Wijkregisseur

Afrikaandewijk
Mariette Echtermeijer mechtermeijer@stichtinghumanitas.nl 06 – 20 87 69 46 – Coördinator huis van de wijk ‘t Klooster
Matthijs van Burg mvanburg@stichtinghumanitas.nl 06 – 43 07 87 11 – Zakelijk leider Verzamelgebouw ‘t Klooster
Jelle van der Molen jvandermolen@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 46 93 25 – Wijkregisseur
Danielle Schmidt dschmidt@stichtinghumanitas.nl 06 – 10 18 10 58 – Wijkondersteuner
Mohammed Ba-Atti mbaatti@stichtinghumantias.nl 06 – 30 87 53 00 – Beheerder Klooster

Kop van Zuid / Katendrecht
Anouk Faassen AFaassen@stichtinghumanitas.nl 06 – 33 15 48 11 – Wijkregisseur
Esther Striezenau estriezenau@stichtinghumanitas.nl 06 – 20 35 15 76 – Coördinator Huis van de Wijk ‘t Steiger
Gina Schooneveld gschooneveld@stichtinghumanitas.nl 06 – 16 71 68 59 – Coördinator Huis van de Wijk Peperlink
Anne Westerweele awesterweele@stichtinghumanitas.nl 06 – 13 55 65 49 – Wijkondersteuner Katendrechtk

Noordereiland
Anouk Faassen AFaassen@stichtinghumanitas.nl 06 – 33 15 48 11 – Wijkregisseur
Esther Striezenau estriezenau@stichtinghumanitas.nl 06 – 20 35 15 76 – Coördinator Huis van de Wijk Steiger 22
Anita Steenbergen asteenbergen@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 46 57 03 – Wijkondersteuner

Welzijn & Zorg
Caroline van Jaarsveld cvanjaarsveld@stichtinghumanitas.nl – 06 – 10 49 28 15 – Projectleider
Fleur Schrijver fschrijver@stichtinghumanitas.nl 06 – 13 80 67 52 – Projectondersteuner
Karen Veenstra kveenstra@stichtinghumanitas.nl – 06 – 10 56 18 74 – Projectondersteuner
Nancy Hagman – nhagman@stichtinghumanitas.nl – 06 – 12 43 35 29 – Coördinator dagbesteding Feijenoord

Locoo
Nilson Silva nsilva@stichtinghumanitas.nl – 06 – 12 08 13 88 – Netwerker
Gil Pires gpires@stichtinghumanita.nl – 06 – 12 03 56 22 – Netwerker

Alle wijken
Ben Coffie bcoffie@stichtinghumanitas.nl 06 – 12 03 08 47 – Beheerder
Anton van den Beukel avandenbeukel@stichtinghumanitas.nl 06 – 25 59 54 73 – Projectleider
Penny Nugteren pnugteren@stichtinghumanitas.nl 06 – 52 05 22 20 – Projectleider
Noortje Oudshoorn noudshoorn@stichtinghumanitas.nl 06 – 37 41 02 21 – HR Adviseur
Leon Born lborn@stichtinghumanitas.nl 06 – 44 00 56 48 – Iterim Projectadministrateur
Jan Markerink jmarkerink@stichtinghumanitas.nl 06 – 19 61 66 97 – Sport en Cultuur
Rob uit de Bosch ruitdebosch@stichtinghumanitas.nl 06 – 53 22 98 54 – Bedrijvendokter
Jose Craenen jcraenen@stichtinghumanitas.nl 06 – 22 94 33 96 – Administrateur
Ron Ravel rravel@stichtinghumanitas.nl 06 – 26 61 45 57 – Beheerder Hoek van Holland

Klik op het kaartje om te vergroten.

Artikel in het Algemeen Dagblad: ‘Eigen’ euro om economie in Rotterdamse wijk op te peppen – Gratis sporten als ouders een ‘tegenprestatie’ leveren.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klik om te vergoten