Waarmee kan ik u helpen?

Home-Start

Home  

Humanitas Home-Start is er voor aanstaande ouders en gezinnen met opgroeiende kinderen van verschillende leeftijdsgroepen. Binnen de organisatie bieden we als kernprogramma:
0 t/m 6 jaar en optioneel, afhankelijk per locatie, ook Home-Start vanaf 7 jaar en Home-Start voor zwangeren.

Home-Start biedt door middel van het inzetten van getrainde vrijwilligers, een steuntje in de rug aan gezinnen met kinderen. Deze vrijwilligers hebben zelf ervaring met opvoeden en gaan één keer per week een dagdeel langs bij een vast gezin. Ze bieden ouders een luisterend oor, praktische hulp en vriendschappelijk contact. Gezinnen geven zélf aan op welke gebieden zij steun wensen: hun vragen staan centraal. Home-Start is een preventief en laagdrempelig opvoedprogramma, met als doel:

  • De draagkracht en het zelfvertrouwen van ouders vergroten;
  • Sociale relaties versterken;
  • Laten ervaren hoe efficiënt gebruik te maken van diensten en voorzieningen in de wijk;
  • Voorkomen dat alledaagse problemen uitgroeien tot zwaardere problemen.

Humanitas Home-Start vindt u op de volgende locaties:

Home-Start Rotterdam Noord
Home-Start 0 t/m 6 jaar
Home-Start voor zwangeren
CJG – Eudokiaplein 32
3037 BT Rotterdam

Kim Ahsman i.o. 06 – 20 42 37 61 – kahsman@stichtinghumanitas.nl
Suzanne de Cocq 06 – 12 34 77 53 – sdecocq@stichtinghumanitas.nl
Evita van Lith 06 – 45 51 28 09 – evanlith@stichtinghumanitas.nl
Sabina Mets 06 – 20 07 44 39 – smets@stichtinghumanitas.nl
Dagmar van Putten 06 – 82 43 66 32 – dvanputten@stichtinghumanitas.nl
E-mail: home-start@stichtinghumanitas.nl

Home-Start Rotterdam Zuid
Home-Start 0 t/m 6 jaar
Home-Start voor zwangeren
De Brink, Dreef 71
3075 HA Rotterdam

Janine van Gogh 06 – 12 86 15 67 – jvangogh@stichtinghumanitas.nl
Aukje Kardol 06 – 83 14 71 90 – AKardol@stichtinghumanitas.nl
Marlies Kooiman 06 – 12 27 55 04 – MKooiman@stichtinghumanitas.nl
E-mail: home-start@stichtinghumanitas.nl

Home-Start Nissewaard
Home-Start 0 t/m 14 jaar
Home-Start voor zwangeren
Veerman 3
3201 GH Spijkenisse

Sandra Droger 06 – 53 79 89 43 – sdroger@stichtinghumanitas.nl
Willy de Pijper 06 – 83 09 59 16 – wdepijper@stichtinghumanitas.nl

Home-Start Capelle ad IJssel
Home-Start 0 t/m 14 jaar
Home-Start voor zwangeren
De Linie 7a
2905 AX Capelle ad IJssel

Jaccobine Tukker – 06 – 45 10 76 07 – jtukker@stichtinghumanitas.nl

Home-Start Schiedam
Home-Start 0 t/m 17 jaar
Home-Start voor zwangeren
Angela van Gennip 06 – 22 78 68 24 – avangennip@stichtinghumanitas.nl

Meer over Humanitas Home-Start
Meer over Home-Start in het algemeen en de methodiek die gebruikt wordt:
www.home-start.nl