Waarmee kan ik u helpen?

Home-Start

Home Home-Start (+) is een steuntje in de rug voor gezinnen met kinderen. De vrijwilligers van Home-Start (+) hebben zelf ervaring met opvoeden en gaan één keer in de week langs bij een vast gezin. Bij Home-Start bieden zij een luisterend oor, praktische hulp en vriendschappelijk contact aan ouders met ten minste één kind in de leeftijd tot 7 jaar. Home-Start+ is er voor gezinnen met kinderen van 7 tot en met 14 jaar.

De gezinnen geven zélf aan op welke gebieden zij steun wensen: hun vragen staan centraal. Home-Start en Home-Start+ willen met het programma het zelfvertrouwen van ouders vergroten en hun sociale relaties versterken.

Home-Start wordt in meer dan 80 gemeenten aangeboden, waaronder door Stichting Humanitas in Rotterdam, Nissewaard, Schiedam en Capelle aan den IJssel.

Rotterdam Noord
CJG – Eudokiaplein 32
3037 BT Rotterdam
Telefoon: 010-265 39 30
E-mail: home-start@stichtinghumanitas.nl

Coördinatoren:

Suzanne de Cocq,  06-12347753, sdecocq@stichtinghumanitas.nl

Evita van Lith, 06-45512809, evanlith@stichtinghumanitas.nl

Sabina Mets, 06-20074439, smets@stichtinghumanitas.nl

Inge Buck, 06-13405706,  idbuck@stichtinghumanitas.nl

Rotterdam Zuid
De Brink, Dreef 71
3075 HA Rotterdam
Telefoon: 010 – 236 52 10
E-mail: home-start@stichtinghumanitas.nl

Coördinatoren:

Janine van Gogh – 06 – 12 86 15 67
jvangoch@stichtinghumanitas.nl

Aukje Kardol – 06 – 83 14 71 90
akardol@stichtinghumanitas.nl

Marlies Kooiman – 06 – 12 27 55 04
mkooiman@stichtinghumanitas.nl

Capelle ad IJssel
De Linie 7a
2905 AX Capelle ad IJssel

Coördinator:

Jaccobine Tukker – 06 – 45 10 76 07
jtukker@stichtinghumanitas.nl

Nissewaard
Veerman 3
3201 GH Spijkenisse
0181-62 59 93

Coördinatoren:

Sandra Droger – 06 – 53 79 89 43
sdroger@stichtinghumanitas.nl /

Willy de Pijper – 06 – 83 09 59 16
wdepijper@stichtinghumanitas.nl

Schiedam
Meesterstraat 40a
3119 PJ Schiedam (Kansenfabriek)

Coördinator:

Angela van Gennip – 06 – 22 78 68 24
avangennip@stichtinghumanitas.nl

Meer over Humanitas Home-Start

Meer over Home-Start in het algemeen en de methodiek die gebruikt wordt, zie www.home-start.nl